back icon
back icon
پوستر دوره تک تور انداز 3
۱۴۰۱/۱/۲۷

نوزدهمین دوره کالج پارت- تک‌تورانداز ۳

همه‌گیری کرونا، انگار اولتیماتومی بود برای سریع‌تر شدن روند مجازی شدن و ارتباطات تمام و کمالِ اینترنتی شده. دیگه از کار کردن و دانشگاه رفتن، مسئله مهم‌تری بود که نیاز به حضور داشته باشه؟ (البته به جز دید و بازدید عید که با تبریک تلفنی و ویدئو کال هم رفع و رجوع نمی‌شد!)

هر کسی که اینترنت و وسیلۀ استفاده ازش رو داشت، تونست ارتباط با دنیا رو حفظ کنه. حتی توی این بازه، ارتباطات مجازی اونقدر قوی شد که دایره دوستان و آشنایان‌مون بزرگتر هم شد.

اما همۀ این ارتباطات چطور شکل گرفتن؟ با شبکه‌های رایانه‌ای! یک نقش مهم در دنیای ارتباطات، که باعث شده این دنیا به شکلی که امروز هست دربیاد.

اینه که کالج پارت، بیشتر از قبل در برگزاری دوره «تک‌تورانداز» (استاد بلامنازع شبکه‌سازی) مصمم و مشتاقه. خصوصا که دو دوره برگزاری موفق از همین دوره (مضاف بر ۱۶ دوره دیگه) رو توی رزومه‌ش داره.

علاوه بر این، برنامه دوره رو طوری چیدیم که شبیه نشه به یه دوره ویدئویی قابل دانلود از سایت‌های آموزشی یا کلاس‌های درس حوصله‌سربر دانشگاه؛ تک‌تورانداز، یک پروژۀ عملی برای شرکت‌کننده‌ها داشت، تا مفاهیم شبکه‌های رایانه‌ای به مغز استخون‌شون نفوذ کنه و با سطح پروژه‌های واقعی آشنا بشن.

و صد البته که این دوره هم مثل همۀ دوره‌های کالج پارت رایگان بود و در نهایت از سه نفر برگزیدگان دوره، در گروه نرم افزاری پارت دعوت به همکاری شد.

"تک تور انداز ۳" در ۲۰ جلسه سه ساعته از ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ شروع شد و در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۸:۳۰ به صورت حضوری برگزار گردید.

گالری تک تور انداز 3-1
گالری تک تور انداز 3-2
گالری تک تور انداز 3-3
گالری تک تور انداز 3-4
گالری تک تور انداز 3-5
گالری تک تور انداز 3-6
گالری تک تور انداز 3-7
گالری تک تور انداز 3-8
گالری تک تور انداز 3-9
گالری تک تور انداز 3-10